Про нас


SweetKvit: у нас величезний стимул бути краще! 

З моменту першого замовлення пройшло 17 років! Як і все, ми припускалися помилки. Але ми чітко визначили, що хоче отримати наш клієнт. І мова не лише про штучну квітку. 

Ділимося нашими досягненнями. 

  1. Налагодили партнерство з перевіреними фабриками Китаю. Ми упевнені в якості їх продукції. Але оскільки ми відповідальні за товар, перевіряємо кожну дрібницю: починаючи від міцності пластика і закінчуючи надійністю кріплення листка до стебла. 
  2. Понизили ціну на продукцію. За декілька років активних постачань ми зрозуміли, як понизити витрати. Закуповуємо продукцію великим оптом, отримуємо привілеї від виробників. Усе це відбивається на вартості штучних кольорів в нашому каталозі.  
  3. Ввели програму лояльності. Для оптових покупців діє гнучка система знижок. Часто проводимо сезонні розпродажі і акції. 
  4. Скоротили терміни доставки. Ви можете купити штучні квіти по усій Україні. Наступного дня або через день замовлення буде у вас. 
  5. Зробили так, щоб ви могли купити увесь потрібний товар в одному місці. Не треба купувати штучні квіти в одному інтернет-магазині, добавки для букетів в іншому. Просто зайдіть і наповніть свій віртуальний кошик.  

Наша мета - не просто продаж штучних кольорів. Ми хочемо, щоб наші клієнти поверталися. Для цього намагаємося передзвонювати впродовж 30 хвилин, збирати замовлення за 2 години, допомагати з вибором. Ми постійно оновлюємо асортимент, а в каталозі завжди якісні фото і актуальні ціни.